آموزش خودرو, اخبار خودرو, بلاگ

تعمیر سپر و هرآنچه که باید در مورد آن بدانید

تعمیر سپر خودرو

تعمیر سپر

تعمیر سپر و هرآنچه که باید در مورد آن بدانید : سپرهای خودرو به گونه ای ساخته شده اند که در برابر تصادف با سرعت 5 مایل در ساعت بدون آسیب مقاومت کنند. این کار برای اطمینان از ایمنی سرنشین انجام نمی شود، بلکه برای محافظت و محدود کردن آسیب به ضربه گیرها انجام می شود و هزینه تعمیر را به حداقل می رساند.

در بسیاری از مواقع، برخورد وسیله نقلیه به وسیله نقلیه می تواند قبل از اینکه آسیب قابل تشخیصی به وسیله نقلیه موتوری وارد شود، ضربه ای بین 8 تا 9 مایل در ساعت را تحمل کند. با این حال، و این یک واقعیت قابل اثبات است، زمانی که سپر خرد نمی شود و نیروی ضربه را جذب نمی کند – – بیشتر این تصادف توسط سرنشینان احساس می شود.

تعمیر سپر خودرو

پلاستیک های خودرو مانند سپر، قالب های کنار بدنه و قطعات ریز نیازی به تعمیر و یا تعویض توسط یک فروشگاه بدنه کامل و پرداخت قیمت کامل ندارند!

بسیاری از مردم از خدمات موجود برای چنین تعمیراتی و با هزینه بسیار مناسب تر بی اطلاع هستند. قبل از اینکه تعمیرات خود را برای برآورد به یکی از این فروشگاه های بدنه کامل خودرو بیاورید، به تعمیرگاه سپر محلی خود مراجعه کنید و شگفت زده شوید. بیش از 25 سال است که بسیاری از مغازه های با این طبیعت این کار را انجام می دهند.

سپر خودرو از چه چیزی تشکیل شده است ؟

و حرفه ای بودن هر فروشگاه بدنه کامل در شهر خود را داشته باشید. بنابراین، منطقه محلی خود را برای یک تعمیرگاه فقط سپر در گوگل جستجو کنید و تفاوت باورنکردنی در قیمت و خدمات به موقع را مشاهده کنید.

تعمیر سپر خودرو

ده ها و ده ها آگهی وجود دارد که به یکی می گوید در صورت خراشیدگی یا فرورفتگی، چگونه سپر پلاستیکی خودکار خود را تعمیر کند. بله، افراد کمی وجود دارند که تعمیر سپر خودرو را انجام می دهند، و برخی موفق خواهند شد و بسیاری شکست خواهند خورد.

می‌خواهید دفعه بعد که تصادف یا حادثه‌ای جزئی با سپر پلاستیکی خود داشتید، پس انداز کنید و به دنبال تعمیر سپر باشید. نه یک مغازه بدنه خودرو، لباسی که تعمیر سپر را به عنوان تخصص اصلی خود می داند. آنها کسانی هستند که در پول شما صرفه جویی می کنند.

تعمیر سپر سنتی می تواند از نظر زمان و هزینه پرهزینه باشد. اکثر فروشگاه‌های خدمات تعمیر سپر از تکنیک‌های پیشرفته استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که می‌توانند سپر شما را بدون تعویض یا تعویض پرهزینه تعمیر کنند.

بسیاری از آن‌ها در مقایسه با کانال‌های مدعی بیمه سنتی، کار با کیفیت تضمین شده و 40% تا 70% هزینه کمتر را ارائه می‌دهند، مشتریان مشتاق بسیاری را برای ما به ارمغان آورده است.

تعمیر سپر و هرآنچه که باید در مورد آن بدانید

برای تعویض سپر، اغلب یک دوره انتظار در فروشگاه بدنه خودرو وجود دارد. در بیشتر موارد، سپر جدید به راحتی در دسترس نخواهد بود و باید از یک سازنده یا از یک انبار زباله سفارش داده شود. این ممکن است از چند روز تا یک هفته یا بیشتر طول بکشد.

پس از رسیدن قطعه جایگزین، فروشگاه مکانیک شما را در لیست مشتریان خود قرار می دهد، اما احتمالاً باید دوباره منتظر بمانید. اگر تصمیم به تعمیر سپر دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وقت خود را تعیین کرده و ماشین خود را در زمان مقرر تحویل بگیرید.

این برای شما و همچنین مکانیکی که کار را انجام می دهد کمتر سردرد و دردسر ایجاد می کند.

بسته به سن خود، ممکن است ضربه گیرهای سال گذشته را به خاطر نداشته باشید. همه آنها فلزی و تماماً روکش کروم بودند و قبل از اینکه مجبور شوید.

بهترین سپرها را برای خودروی خود از رایکا یدک خریداری کنید

آنها را تعمیر یا تعویض کنید، می توانستند چند ضربه وارد کنند. امروزه بسیار متفاوت است، و همچنین پرهزینه است، مگر اینکه تعمیرگاه سپر محلی خود را پیدا کنید که در تعمیر سپر تخصص دارد، همه آنها به دنبال تعویض و دریافت هزینه های نجومی نیستند.

می توانید ببینید که چرا شرکت های سازنده سپر و تأسیسات تعمیر خودرو لبخند می زنند. میانگین تعداد ضربه گیرهای پلاستیکی که هر سال تعویض می شوند بیش از 8 میلیون با هزینه متوسط ​​تعویض یکی از آنها 900 دلار و بیشتر است. و از چه چیزی ساخته شده اند – فلز نازک، پلاستیک، فایبرگلاس و حتی فوم – چیزهای بسیار سست.

امروز اگر به سپر ضربه بزنی به ماشین می زنی. و هزاران دم‌باز، بی‌توجه، حواس‌پرت، راننده، راننده‌ای با قضاوت ضعیف و پارک‌کننده‌های موازی بدبو وجود دارند که آماده هستند تا وسیله نقلیه شما را خراب کنند.

اکثر تعمیرگاه های مدرن سپر فقط در تعمیر سپر و بازگرداندن آن به حالت محافظ و ظاهر آن بدون تعویض کل آن و هزینه یک دست و پا برای مالک تخصص دارند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *