آموزش خودرو, اخبار خودرو, بلاگ

صندوق عقب در ماشین چیست

صندوق عقب در ماشین چیست

صندوق عقب در ماشین چیست :تا همین اواخر مردم چادرها و باروبندیل مسافرتی خود را در پشت می بستند. و هنگامی که خودروسازان شروع به طراحی خودروهایی با محفظه عقب داخلی کردند، دیگر دلیل خوبی برای این کار وجود نداشت!

هدف صندوق عقب خودرو

صندوق عقب خودرو چیزی فراتر از ذخیره سازی است. باید برای هدف واقعی مورد استفاده قرار گیرد و با چیزهای استفاده نشده در آن ذخیره نشود که ممکن است به اثاثه یا لوازم داخلی آن آسیب برساند یا شما را در معرض خطراتی در حین رانندگی در اطراف شهر و انجام کارهای روزمره مانند خرید مواد غذایی قرار دهد!

صندوق عقب در ماشین چیست

صندوق عقب قسمتی از خودرو است که می توان از آن برای نگهداری چمدان و سایر وسایل استفاده کرد. این برای این فضا مهم است، بنابراین پس از هر سفر کمی وقت بگذارید و آن را تمیز کنید – با دانستن آنچه در آن وجود دارد احساس راحتی بیشتری خواهید کرد! همچنین به خاطر داشته باشید که اگر بار شما در ماشین سنگین باشد، سوخت بیشتری مصرف می کند.

زاویه روشنایی چراغ های خودروی شما

فضای صندوق عقب با ارزش است. مهم است که مطمئن شوید همه چیز را به درستی بسته بندی می کنید تا چمدان شما در طول سفر تکان نخورد یا پراکنده نشود، که ممکن است ناراحت کننده باشد و احتمالاً به برخی از وسایل آسیب برساند. صداهایی که از یک صندوق عقب سازماندهی نشده می‌آیند همچنین می‌توانند حواس رانندگان را در هنگام رانندگی سریع در پیچ‌ها منحرف کنند و باعث می‌شوند که آنها روی آنچه در پیش است تمرکز نکنند! بنابراین مطمئناً ارزش این را دارد که مراقب میزان نگهداری اشیا باشید تا بعداً در خط مهاجرت مشکلی پیش نیاید. خوب، فراموش نکنید که چیزهای مهم مانند جعبه کمک های اولیه، بطری آب، جعبه ابزار و غیره را در صندوق عقب ماشین خود نگه دارید.

جهت خرید صندوق عقب 206 کلیک کنید 

جهت خرید صندوق عقب 405 کلیک کنید 

هدف صندوق عقب خودرو

گاهی اوقات صندوق عقب خودرو هدف واقعی خود را از دست می دهد و تبدیل به محل نگهداری می شود. نباید اینطوری باشه اینجا جایی نیست که چیزهای استفاده نشده خود را در آن قرار دهید. علاوه بر این، نگهداری وسایل خود در آنجا ایمن نیست، زیرا ممکن است به آنها یا اثاثه یا لوازم داخلی صندوق صدمه وارد شود.

صندوق عقب یک منطقه مفید است، با هدف اطمینان از راحتی هنگام حمل و نقل چمدان و بار. بنابراین مهم است که برای تمیز کردن آن و حذف موارد غیر ضروری کمی زمان بگذارید. به این ترتیب با هدف مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

خوب است بدانید که اگر بار شما سنگین باشد، بر مصرف سوخت شما تأثیر می گذارد.

محموله بر پویایی خودرو تأثیر می گذارد وجود بار تأثیر می گذارد:

به عملکرد ترمز خود به خصوص در جاده های خیس توجه کنید.

پایداری خودرو بار بیشتر در خودرو باعث ناپایداری آن می شود.

رفتار ماشین شما، مخصوصاً وقتی نوبت می گیرید.

ترمزها شما می توانید آن را در جاده مرطوب متوجه شوید.

پایداری (هرچه بار بیشتر باشد، ماشین ناپایدارتر است).

رفتار ماشین در هنگام چرخش؛

زاویه روشنایی چراغ های جلو؛

لازم است زمانی که چمدان خود را در صندوق عقب می چینید، این کار را به خوبی انجام دهید. این کار به منظور جلوگیری از لرزش و پراکندگی در طول سفر انجام می شود. چمدان‌های بدون نظم می‌توانند حرکت کنند و به دیواره‌های صندوق ضربه بزنند و باعث ناراحتی مسافران و احتمالاً آسیب دیدن شوند. صداهایی که از صندوق عقب می آید می تواند حواس راننده را پرت کند و بر عکس العمل های او در حین رانندگی تاثیر بگذارد. بنابراین به شما توصیه می کنیم که از اهمیت تنه سفارشی غافل نشوید.

صندوق عقب دنا پلاس موجود در رایکایدک 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *