آموزش خودرو

متوقف کردن روغن سوزی خودرو

متوقف کردن روغن سوزی خودرو

8 افزودنی روغن موتور که سوختن روغن را متوقف می کند و باعث صرفه جویی در هزینه شما و سالم ماندن موتور خودرو شما خواهد شد .

آیا اتومبیل شما روغن می سوزاند؟

اگر خودروی شما با سرعت زیاد روغن مصرف می کند یا دود سفید تولید می کند ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که برای جلوگیری از نشت ، یک افزودنی روغن اضافه کنید.
این افزودنی های روغن به مهر و موم شدن موتور خودرو شما کمک کرده و میزان نشت روغن را از طریق واشرها کاهش می دهد.

متوقف کردن روغن سوزی خودرو

 
علاوه بر کاهش مصرف روغن ، این افزودنی های روغن موتور دارای مزایای دیگری مانند افزایش عملکرد موتور ، بهره وری بهتر سوخت و موتور کم صدا تر است.
برای کمک به کاهش روغن سوزانده شده و مصرف روغن اضافی ، ما لیستی از 8 افزودنی برتر روغن موتور را تهیه کرده ایم.
مکانیکی که روغن را به روغن روغن موتور خودروها می ریزد ، 8 افزودنی روغن موتور که روغن سوزی را متوقف می کند
متوقف کردن روغن سوزی خودرو

1. افزودنی روغن Archoil AR9100

نام تجاری Archoil به یکی از برترین برندهای افزودنی روغن تبدیل شده است. افزودنی روغن اصلاح کننده اصطکاک که برای موتورهای دیزلی و بنزینی مفید است ، محیطی بدون اصطکاک در داخل موتور خودرو ایجاد می کند.
با استفاده از فیلم روان کننده که از موتور شما محافظت می کند ، می توانید انتظار داشته باشید که مزایای متعددی را مشاهده کنید:
کاهش مصرف روغن
کاهش صدای موتور
افزایش طول عمر روغن شما
لجن روغن و رسوبات لاک را تمیز می کند
برای مشاهده بیشتر در آمازون اینجا را کلیک کنید.
 

2. Liqui Moly 2037 Pro-Line Flush Engine

افزودنی روغن Liqui Moly Engine Flush که در آلمان تولید می شود ، در هنگام تعویض روغن موتور شما را تمیز می کند.
قبل از تعویض روغن بعدی ، این روغن را برای تمیز کردن و عملکرد بیشتر به روغن موتور با کیفیت بالا اضافه کنید.
اجازه دهید ماشین 10 دقیقه بعد از تعویض روغن کار کند تا به مواد افزودنی زمان بدهد تا کار خود را انجام دهند.
موتور شستشو هرگونه آلودگی ناخواسته را از موتور خودرو شما خارج کرده و به حداکثر عملکرد خود می رساند.
علت شماره 1 روغن سوزی ، موتور کثیف و خورده است. این روغن می تواند سرعت خوردگی را کاهش داده و واشرهای موتور شما را ببندد.

3. تثبیت کننده روغن سنگین لوکاس 10001

سر و صدا ، گرما و سایش داخل موتور خودرو را کنترل می کند. تثبیت کننده اضافه شده دمای کارکرد خودرو را کاهش داده و مصرف روغن را کاهش می دهد.
تثبیت کننده روغن علاوه بر کاهش دمای موتور اتومبیل ، باعث جلوگیری از نشت روغن شده و طول عمر روغن شما را افزایش می دهد.
این افزودنی روغن را می توان با هر روان کننده ای استفاده کرد زیرا نفت خالص است.

4. فوم دریایی SF-16 درمان موتور

از سال 1942 ، فوم دریایی افزودنی فوق العاده روغن و سوخت بوده که هرگونه آلودگی ناخواسته را از بین می برد. با طراحی چند منظوره خود ، می توانید SeaFoam را به مخزن گاز وسیله نقلیه خود اضافه کنید تا کل سیستم سوخت رسانی شما پاک شود ، یا می توانید از آن به عنوان افزودنی روغن نیز استفاده کنید.
هنگامی که به عنوان یک افزودنی روغن استفاده می شود ، این افزودنی مایع و رسوباتی را که جریان روغن را در سراسر موتور شما محدود می کند ، مایع می کند. پس از مایع شدن ، این آلاینده های مضر از سیستم خارج شده و خودرو شما را به عملکرد مطلوب باز می گرداند. در کنار خودروها ، فوم دریایی را می توان برای تخلیه موتور قایق ، موتورسیکلت یا تراکتور استفاده کرد.

5. تعمیر موتور Bar’s Leaks

تعمیر موتور Leaks Leaks یک افزودنی دو قسمتی است که تمام قسمتهای موتور را که می تواند باعث سوختن خودرو شما شود ، هدف قرار می دهد. هرگونه واشر نشتی را می بندد و عملکرد کلی موتور شما را بهبود می بخشد.
در یک طرف بطری ، Bar’s افزودنی هایی را جمع آوری کرده است که فشرده سازی و قدرت اسب بخار موتور شما را بهبود می بخشد. با افزایش فشرده سازی ، روغن نشتی از بین نمی رود.
در طرف دیگر بطری ، مواد افزودنی از موتور در برابر نشت ، سر و صدای زیاد یا سیگار محافظت می کند. این حفاظت برای موتورهای قدیمی که احتمال نشتی در آنها بیشتر است ، حیاتی است.

6. مکمل روغن موتور BG MOA Part # 110

مشابه روغن مکمل غذایی ، مکمل روغن موتور MOA به موتور خودرو شما مواد افزودنی مورد نیاز برای بهترین عملکرد را می دهد. در حالی که شما به طور منظم با اتومبیل خود رانندگی می کنید ، مواد افزودنی حیاتی روغن خود را از دست می دهد و رسوبات لجن روغنی را که بر عملکرد تأثیر می گذارد ، به دست می آورد.
مکمل روغن موتور MOA از تمام اجزای روغن خودرو شما محافظت می کند و روغن ماندگاری طولانی تری ایجاد می کند که از حداکثر عملکرد پشتیبانی می کند.

7. Tribo Tex

این افزودنی روغن با طراحی منحصر به فرد خود از فناوری پیشرفته برای کاهش و حتی معکوس کردن علائم پیری موتور استفاده می کند. این افزودنی موتور را با یک فرمول موفقیت آمیز که در سال 2017 توسعه یافته است ، می پوشاند.
فقط با افزودن این افزودنی به روال تعویض روغن ، تفاوت بزرگی در عملکرد موتور و کاهش مصرف روغن مشاهده خواهید کرد. این افزودنی برای موتورهای دیزلی و بنزینی کار می کند.
برای مشاهده بیشتر در آمازون اینجا را کلیک کنید.
 

8. REV X Diesel Oil Additive & Fuel Kit

یک موتور دیزلی مشکلات پیری مشابهی با موتور بنزینی دارد
با کاهش قدرت هنگام دور شدن موتور از کیلومتر. با استفاده از این کیت افزودنی سوخت و روغن ، لجن ایجاد شده با رانندگی مکرر را برداشته و به شکل اولیه باز می گردانید.
مواد افزودنی پس از تمیز کردن کامل انژکتورهای سوخت و موتور ، مصرف سوخت موتور را افزایش می دهند.
برای مشاهده بیشتر در آمازون اینجا را کلیک کنید.

چرا ماشین من روغن می سوزاند؟

در شرایط عادی ، اکثر خودروها هنگام رانندگی مقداری روغن می سوزانند. اما ، هنگامی که مقدار مصرف روغن آنها از حد معمول بیشتر شود ، احتمالاً خودرو شما دچار ساییدگی موتور می شود.
به احتمال زیاد خودروی شما به دو دلیل عمده روغن اضافی می سوزاند. اولین دلیل و محتمل ترین این است که واشرها و مهر و موم موتور شما فرسوده شده اند. این مهر و موم های فرسوده در اثر سایش و پارگی استاندارد یا قرار گرفتن در معرض گرمای شدید ایجاد می شوند.
بیشتر بخوانید : علت خروج دود سیاه، سفید از اگزوز خودرو چیست
دومین دلیل سوختن روغن ، خرابی داخلی موتور است. این مشکل گران قیمت است و باید برای تعمیر هزینه با تعمیرکار مشورت کنید. خودرویی که بوی سوختن را احساس می کند ممکن است ترکی در موتور داشته باشد که به روغن اجازه نفوذ به داخل را می دهد.

آیا افزودنی های روغن می تواند به موتور شما آسیب برساند؟

افزودنی های روغن یک راه عالی برای کمک به پیری موتور در شرایط کار است. مواد افزودنی روغن به کاهش تعداد مشکلات موتور مانند گرم شدن بیش از حد ، لجن روغن یا خوردگی کمک می کند.
در بیشتر موارد ، یک افزودنی روغن هیچ آسیبی به موتور خودرو شما نمی رساند. این افزودنی های اضافی نیز درمان معجزه آسایی برای مشکلات خودرو شما نیستند ، بنابراین اگر خودروی شما علائم موتور خودرو را دچار مشکل می کند ، باید با یک مکانیک صحبت کنید.
 

آیا سوختن روغن غلیظ تر متوقف می شود؟

متأسفانه روغن موتور ضخیم تر مانع از سوختن خودرو شما نمی شود. این راه حل اغلب مطرح می شود ، با این ایده که روغن چسبناک تر به راحتی جریان پیدا نمی کند و زمان بیشتری را برای عبور از راهنماهای فرسوده سوپاپ گذرانده است.
در حقیقت ، روغن غلیظ تری هنوز به اندازه کافی جریان دارد تا از حلقه های پیستون فرسوده عبور کند و حتی باعث سوختن خودرو شما شود. استفاده از روغن غلیظ تر در خودرو چندین مورد منفی دارد. اولین مورد ، کاهش مسافت پیموده شده گاز است زیرا موتور خودروی شما باید با روغن سنگین تر داخل سخت تر کار کند.
این روش همچنین برای موتور خودروهای مدرن بسیار مضر خواهد بود زیرا آنها به روغن متکی هستند که روان حرکت می کند و اصطکاک را در سراسر موتور کاهش می دهد.

برای خودرویی که روغن می سوزاند چه روغنی مناسب است؟

در بیشتر موارد ، خودرویی که روغن می سوزاند مسافت پیموده شده زیادی دارد. حلقه های پیستون خودرو فرسوده شده اند و نشانه هایی را در عملکرد خودرو شما نشان می دهد. برای خودرویی که روغن می سوزاند ، روغن مصنوعی با مسافت زیاد بهترین انتخاب شما است.
روغن مسافت پیموده شده دارای مواد افزودنی خاصی است که حلقه های پیستون را نشت کرده و مهر و موم محکم را باز می گرداند. این مواد افزودنی در روغن با مسافت زیاد ، به سایر مشکلات مربوط به پیری موتور مانند لجن روغن و زنگ زدگی نیز کمک می کند.
در حالی که از استفاده از روغن مسافت زیاد نباید انتظار معجزه داشته باشید ، می توانید میزان سوختن خودروی خود را کاهش دهید.

نتیجه

با این افزودنی های روغن موتور به موتور خودروی خود کمک کنید. این مواد افزودنی به مقابله با علائم پیری موتور مانند بیکاری خشن ، سوزاندن روغن و شتاب آهسته کمک می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیامدهای احتمالی خودرویی که روغن نشت می کند ، مقاله ای نوشتیم که در صورت تمام شدن روغن ممکن است چه اتفاقی بیفتد.
بیشتر بخوانید : آموزش باز کردن درب صندوق ساینا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *