آموزش خودرو, اخبار خودرو, بلاگ

نکاتی در مورد تعمیر سپر خودرو

نکاتی در مورد تعمیر سپر خودرو

نکاتی در مورد تعمیر سپر خودرو :امروزه رایج ترین نقاط آسیب دیده در خودروها سپرهای جلو و عقب هستند. امروزه اکثر ضربه گیرها از پلاستیک رنگ شده ساخته می شوند.

هنگامی که سپرهای پلاستیکی آسیب می بینند و به تعمیرگاه سنتی منتقل می شوند، دوباره رویه عادی تعویض سپر است.

برای تعویض یا تعمیر سپر باید هزینه داد. ناگفته نماند ماشین شما 2-4 روز در تعمیرگاه بوده است. در حال حاضر حتی اگر شما پوشش همیشه وجود دارد که کسر است. پس چرا خودتان را از روش اصلی که در ذهن شما مارک شده است استراحت ندهید و در زمان و محیط زیست صرفه جویی کنید، فقط به یک تعمیرگاه سپر مراجعه کنید که در آن متخصص در تعمیر سپر هستیم و درصد بالایی از مواقع این کار را یکجا انجام می دهیم. روز!

نکاتی در مورد تعمیر سپر خودرو

نکته ای که در مورد سپرهای پلاستیکی آسیب دیده وجود دارد این است که تقریباً هر صاحب خودرو یکی از آن ها را داشته است. به همین دلیل است که امروزه یکی از پر تقاضاترین تعمیرات بدنه خودرو، تعمیر سپر پلاستیکی است.

چه از طریق پارک بی احتیاطی شما یا رانندگی سهل انگاری شخص دیگری، احتمال خراشیدگی، سوراخ شدن یا پارگی در سپر شما بسیار خوب است.

دانستن و استفاده از تعمیرگاه تخصصی فقط سپر به جای تعمیرگاه تمام خط خودرو و گلگیر، دانش عاقلانه ای است. بله، تمام خط خودرو بدنه و فروشگاه گلگیر آنها هدف خود را دارند، اما این کار فقط برای سپر شماست.

تعمیر سپرجلو و عقب خودرو

همانطور که در حال رانندگی بوده اید، هر از گاهی سپرهای شکسته را می بینید. سپرهایی با ترک یا سپرهایی را دیده‌اید که به‌طور نامطمئن آویزان شده‌اند و با یک جفت سیم بانجی به ماشینی که در غیر این صورت خوب است، ضربه زده‌اند.

حتی ممکن است خودتان سپر شکسته شده باشید. اغلب تصادفات کوچک باعث می شود که به اندازه کافی آسیب سپر دیده شود اما به اندازه ای نیست که ماشین را خراب کند.

مردم نمی‌خواهند پولی را که هزینه می‌کنند چه از طریق شرکت بیمه و چه بدون آن‌ها به مغازه‌های بدنه و گلگیر خرج کنند. حالا شما یک انتخاب دارید، عاقلانه انتخاب کنید و پس انداز کنید.

بیشتر ضربه گیرهای پلاستیکی را می توان نجات داد و تعمیر کرد، از جمله پوشش سپر، و اجازه می دهد زیبایی اصلی دست نخورده باقی بماند.

رنگ آمیزی سپر خودرو

علاوه بر این، حفظ سپر اصلی، فرآیند رنگ‌آمیزی و ترکیب را بسیار روان‌تر و دقیق‌تر می‌کند. این روزها بسیاری از بدنه فروشی ها به سادگی یک سپر آسیب دیده را دور می اندازند و هزینه سپر جدید و نصب این سپر جدید را از شما دریافت می کنند. این نه تنها هزینه بیشتری برای شما دارد، بلکه باعث ضایعات بیشتری می شود و اغلب نتایج زیبایی متفاوتی به همراه دارد.

تخمین هزینه تعمیر سپر خودرو

سپس با خود می گویید، چرا این کار را خودم انجام ندهم، بازار DIY در هر تجارتی ارزش خود را دارد، اما قبل از اینکه پول خود را برای لوازم و ابزاری که ممکن است دیگر هرگز به آن نیاز نداشته باشید هدر دهید، به تعمیرگاه سپر محلی خود مراجعه کنید و فکر می کنم این کار را انجام خواهید داد. با مقایسه بین گزینه های دیگر خود تحت تأثیر قرار بگیرید. این کار در مدت زمان کوتاهی انجام شد و اگر شما تعمیرکار دستی ماشین نیستید، که من نیستم، این کارها هدر دادن پول بزرگی است، دریافت تخمین رایگان چه ضرری دارد؟

یک فکر عاقلانه سبز برای اندیشیدن. ثابت کردن سپر پلاستیکی شما در واقع برای محیط زیست بهتر از برداشتن آن و انداختن آن به محل دفن زباله است، جایی که فقط به زباله هایی که از قبل وجود دارد اضافه می کند. با انتخاب تعمیر سپر، به مشکل رو به رشد محیط پرتنش اضافه نمی کنید.

سپرهای مدرن خودرو

سپرهای مدرن به‌جای از بین بردن ضربه‌ها و ضربه‌های کم ضربه، به راحتی علامت‌گذاری، خراشیده، ترک خورده و فرورفته می‌شوند. اگرچه سپرها در ابتدا برای محافظت از خودروی شما طراحی شده بودند، اما اکنون امکان خرید بافر برای محافظت از سپر شما وجود دارد! علاوه بر این، از آنجایی که سپرها اکنون بخش ظریفی از بدنه کلی خودرو هستند، اگر در تصادفی درگیر شده باشید و سپر شما آسیب دیده باشد، اغلب ممکن است تعویض آن پیچیده تر و پرهزینه تر باشد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حداقل کمی فکر کنید که این قیمت را از تمام زمینه‌ها، فقط تعمیر سپر و فروشگاه بدنه و گلگیر خود دریافت کنید، و سپس تصمیم بگیرید که چه چیزی مناسب شما است، با خیال راحت رانندگی کنید.

جهت خرید سپر 206 کلیک کنید

جهت خرید سپر 405  کلیک کنید

مشاهده سپر پژو پارس کلیک کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *