آموزش خودرو, اخبار خودرو, بلاگ

هزینه رنگ آمیزی سپر چقدر است؟

هزینه رنگ آمیزی سپر چقدر است؟

هزینه رنگ آمیزی سپر چقدر است؟

شاید شما به تازگی سپر جدید خود را سفارش داده اید و متوجه شده اید که با رنگ مطابقت ندارد. یا شاید سپر شما تمام شده است، و شما تعجب می کنید که ظاهری تازه به آن چقدر هزینه دارد.

در هر صورت، شما به جای مناسب آمده اید. ما شما را با همه چیزهایی که در مورد رنگ آمیزی ضربه گیر باید بدانید آشنا خواهیم کرد – چه بخواهید خودتان این کار را انجام دهید یا آن را به متخصصان بسپارید.

زیرا وقتی نوبت به رنگ آمیزی سپر می رسد، این کاری است که می خواهید اولین بار درست انجام دهید.

چه زمانی یک سپر نیاز به رنگ آمیزی (یا رنگ آمیزی مجدد) دارد؟

چرا یک ضربه گیر را دوباره رنگ کنید

چرا یک ضربه گیر را دوباره رنگ کنید

چند دلیل مختلف وجود دارد که شما نیاز به رنگ آمیزی مجدد یا رنگ آمیزی ضربه گیر دارید. برای شروع، اگر در حال تعویض سپر قدیمی خود هستید، به رنگ آمیزی نیاز خواهید داشت. این به این دلیل است که سپرهای جدید با هیچ رنگی همراه نیستند – بنابراین باید آنها را مطابق با خودروی خود رنگ کنید.

همچنین پس از تعمیر باید سپر خود را دوباره رنگ کنید. اگر سپر شما دارای فرورفتگی یا ترک است، پس از تعمیر، باید سپر را دوباره رنگ کنید. در غیر این صورت، رنگ رنگ مطابقت نخواهد داشت، و شما در خطر خرد شدن و ترک خوردن بیشتر رنگ هستید.

حتی اگر تمام سپر شما مقداری خط و خش است، ارزش آن را دارد که سپر خود را دوباره رنگ کنید. این به این دلیل است که تراشه‌های کوچک و خراش‌ها می‌توانند در کمترین زمان منجر به آسیب بیشتر شوند.

اگر سپر فلزی داشته باشید، ممکن است زنگ بزند، و اگر سپر پلاستیکی داشته باشید، تا زمانی که مشکل را برطرف نکنید، رنگ را از دست خواهید داد.

در نهایت، اگر قصد دارید خودروی خود را بفروشید و سپر شما شکل ناهمواری دارد، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که سپر را دوباره رنگ کنید زیرا این هزینه را با قیمتی که آن را می فروشید، جبران خواهید کرد.

مراحل معمولی برای رنگ آمیزی مجدد سپر

مراحل رنگ آمیزی سپر ماشین

مراحل رنگ آمیزی سپر ماشین

رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی مجدد ضربه گیر به این سادگی نیست که یک لایه دیگر از رنگ را روی آن بکشید و آن را خوب بخوانید. (حداقل) 10 مرحله مختلف در این فرآیند وجود دارد، و برای انجام درست کار باید چند مورد از آنها را تکرار کنید.

مراحل رنگ آمیزی سپر به شرح زیر است:

  • سپر را بردارید
  • هر گونه برچسب ضربه گیر را بردارید
  • سپر را با روغن گیر و صابون بشویید
  • شن و ماسه مرطوب مناطق ناهموار سپر
  • سپر را با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید
  • پوشش پایه را رنگ کنید
  • عیوب ماسه را خیس کنید و با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید
  • دوباره رنگ کنید و تکرار کنید – حداقل به سه لایه نیاز دارید!
  • دو لایه لایه شفاف بمالید
  • قبل از اینکه سپر را دوباره وصل کنید حداقل شش ساعت بگذارید خشک شود

میانگین هزینه رنگ آمیزی سپر

میانگین هزینه رنگ آمیزی مجدد سپر با توجه به نوع و اندازه سپر و همچنین مدل خودرو متفاوت است. شما باید کارهای آماده سازی، قیمت رنگ را در نظر بگیرید و این واقعیت را در نظر بگیرید که مغازه باید رنگ رنگ را با خودروی شما مطابقت دهد.

این بخش مهمی از فرآیند است، زیرا در غیر این صورت، رنگ دقیقاً مطابقت نخواهد داشت – حتی اگر همان سایه رنگ کاری کارخانه باشد. همانطور که وسیله نقلیه شما پیر می شود، خورشید رنگ را از بین می برد. این امر قابل توجه نیست زیرا با گذشت زمان اتفاق می افتد و رنگ به طور همزمان در سراسر وسیله نقلیه شما محو می شود.

اما اگر یک سپر تازه رنگ شده روی وسیله نقلیه خود بزنید، دو رنگ متفاوت به شدت قابل توجه خواهند بود.

علاوه بر این، آماده سازی مناسب رنگ به همان اندازه خود رنگ مهم است. با یک کار رنگ آمیزی ارزان، معمولا زمان زیادی به آماده سازی سطح برای رنگ آمیزی اختصاص نمی یابد. نتایج اغلب برای خود صحبت می کنند.

کار رنگ اقتصادی

هزینه کار رنگ اقتصادی

هزینه کار رنگ اقتصادی

اگر به دنبال یک رنگ ارزان قیمت برای وسیله نقلیه خود هستید، احتمالاً بین 800000 تا 1500000 تومان هزینه خواهید کرد. با این حال، کارهای رنگ آمیزی در سطح اقتصادی اغلب با رنگ مطابقت ندارند، یا از گزینه رنگ پایین‌تری استفاده می‌کنند که سریع‌تر از بقیه خودرو شما محو می‌شود.

علاوه بر این، رنگ‌های با کیفیت پایین‌تر می‌توانند راحت‌تر از گزینه‌های برتر تراشه کنند و خراشیده شوند – و اغلب کارهای رنگ‌سازی در سطح اقتصادی، برای صرفه‌جویی چند دلاری، از کاربرد لایه شفاف دوم صرف‌نظر می‌کنند.

بنابراین، در حالی که ممکن است در حال حاضر کمی پول پس انداز کنید، اما این احتمال وجود دارد که در دراز مدت از آن راضی نباشید.

اگر بودجه کمی دارید، میتواند به فروشگاه رایکا یدک تماس بگیرید  تا  سپر شما  را به سبک رنگ کوره ای صنعتی با ضمانت یکساله برای شما انجام دهد .

کار رنگ پریمیوم

هزینه کار رنگ سپر درجه یک

هزینه کار رنگ سپر درجه یک

در بیشتر موارد، بهتر است که یک بدنه فروشی حرفه ای با امتیاز بالا سپر شما  را رنگ کند. صفحه کسب و کار Google آنها را برای بررسی بررسی کنید و دوباره انجام ندهید بر روی توصیفات در وب سایت خود. انجام این کار به شما کمک می کند که رنگی مطابق با رنگ موجود خود، کمی محافظت بیشتر از خود رنگ و یک کار آماده سازی رنگ مناسب دریافت کنید.

آیا می توانم (باید) سپر خود را خودم رنگ کنم؟

نقاشی سپر 

نقاشی سپر

شما کاملاً می توانید سپر جلو یا سپر عقب را خودتان رنگ آمیزی کنید – اما کار بسیار زیادی خواهد بود و احتمالاً فقط به سطح کار اقتصادی رنگ آمیزی خواهید رسید. برای شروع، اگر نمی دانید که چگونه رنگ خودروی خود را مطابقت دهید، رنگ های متفاوتی از یک رنگ روی وسیله نقلیه خود خواهید داشت.

با این حال، اگر سپر خود را خودتان رنگ می کنید، احتمالاً می توانید کار را با کمترین  هزینه و با یک پنجم هزینه  انجام دهید.

آیا می توان سپر را بدون برداشتن آن رنگ کرد؟

آره! با این حال، باید کل منطقه را بچسبانید، بنابراین رنگ به طور تصادفی روی هیچ قسمت دیگری از وسیله نقلیه شما نمی پوشاند، و اگر می دانید چه کار می کنید، معمولاً به همان اندازه طول می کشد تا آن را با سپر رنگ کنید. روشن یا خاموش.

و با درآوردن آن، احتمال ریختن بیش از حد اسپری روی قسمت‌های دیگر وسیله نقلیه خود را از بین می‌برید. اما اگر وقت خود را صرف کرده و مراقب باشید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید سپر خودروی خود را بدون برداشتن آن از خودرو رنگ آمیزی کنید.

چه مقدار رنگ مورد نیاز است؟

چقدر رنگ برای سپر

چقدر رنگ برای سپر

هنگامی که سپر خود را رنگ می کنید، بهتر است حداقل 32 اونس رنگ بگیرید. این احتمال وجود دارد که این امر برای وسیله نقلیه شما کمی بیش از حد باشد، اما اگر زمانی که در میانه کار هستید رنگ شما تمام شد، باید کاملاً از نو شروع کنید.

شما به رنگ زیادی نیاز دارید زیرا بدون توجه به رنگی که انتخاب می کنید به حداقل سه لایه رنگ نیاز دارید. علاوه بر این، برخی از رنگ ها نیاز به لایه چهارم یا حتی پنجم دارند – و داشتن 32 اونس رنگ به شما این امکان را می دهد که تمام لایه ها را بدون تمام شدن رنگ کامل کنید.

یک بار دیگر، اگر رنگ شما تمام شد، باید از اولین لایه شروع کنید – که اگر بار اول به اندازه کافی نخرید، می تواند به معنای یک تن رنگ اضافی باشد.

جهت خرید درب ال 90 ,درب 405 , درب پرشیا , درب دنا,درب دنا پلاس,درب شاهین ، درب ریو ، گلگیر ریو ، کاپوت ریو ،درب صندوق عقب ریو ، سپر ریو ، کلیک کنید.

خرید قطعات گلگیر 207 sd ,گلگیر تاراچراغ جلو تارا ,سپر سورن ,سپر 207 sd,سپر دنا , سپر دنا پلاس کلیک کنید.

خرید قطعات بدنه اچ سی کراس درب اچ سی کراس , سپر اچ سی کراس , صندوق عقب اچ سی کراس , کاپوت اچ سی کراس , گلگیر اچ سی کراس کلیک کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *